TERE, ISSI! / Завтрак у папы

 

REŽISSÖÖR: Maria Kravtšenko

OSADES: Juri Kolokolnikov («Armastusest»), Katerina Špits («Ekipaaž», «Metroo»), Luiza-Gabriela Brovina («Head uut aastat, emad!»), Valentine Pelka («Pianist», «Toscana päikese all», «Esimene rüütel»), Polina Maksimova, Nikita Tarasov.

ŽANR: komöödia

RIIK: Venemaa

RATING: MS12

KESTUS: 92 min.

 

ESILINASTUS: 24.06.2016

 

 

FILMI INFO:

Uues komöödias „Tere, issi!‘‘ näeme pöörast poissmeest, imearmsat tüdrukutirtsu ja pea peale pööratud elu

Lavastaja Maria Kravtšenko käe all valminud komöödia „Tere, issi!’’ on unustamatu filmielamus kogu perele!

Noor, sarmikas ja enesekindel Aleksandr (Juri Kolokolnikov) elab muretut elu – ta on eduka reklaamibüroo loovjuht, kellel on kirglik ja kohustustevaba suhe kauni naiskolleegiga. Ühel päeval ilmub aga ootamatult paadunud poissmehe ellu 10aastane tütar, kelle olemasolust polnud tal aimugu. Tüdrukutirts Alja (Luiza-Gabriela Brovina) lihtsalt tuleb Aleksandri ukse taha ja teatab, et on ta tütar. Nüüdsest tuleb verivärskel papal oma igapäevatoimetustes arvestada ka tütre Aljaga, kes ei plaani nii pea Aleksandri elust lahkuda.

Nutikal ja uudishimulikul Aljal on kindel plaan oma issi jälle tagasi saada. Aleksandrile on aga saatusel varuks veel nii mõnigi üllatus.

Komöödia «Tere, issi!» pakub küllaga sekeldusi, vaimukaid dialooge, koomilisi olukordi ja südamlikke vestlusi isa ja tema 10 aastase tütre vahel.

Väikese Alja ema mängib tuntud vene näitleja Katerina Špitsa, keda Eesti publik tunneb eelkõige filmist «Ekipaaž». Katerina Špitsi oskab end edukalt kehastada mistahes rolli. Vaatamata noorele eale on kaunis ja andekas näitleja jõudnud juba mängida 40 linateoses.

Erilises rollis astub filmis üles tuntud Briti näitleja Valentine Pelka, keda tunneme filmidest «Pianist», «Toscana päikese all» ja «Esimene rüütel». Filmis «Tere, issi!» mängib Valentine Pelka USA toidufirma esindajat, kes otsib Venemaa turule sisenemiseks koostööpartneriks sobivat reklaamibürood. Jänki ootamatu saabumine muudabki kardinaalselt Aleksandri elu.

 

TREILER: