PRANTSUSE PAAR / Up for Love

 

REŽISSÖÖR: Laurent Tirard

OSADES: Jean Dujardin (“Artist”, “Wall Streeti hunt”), Virginia Efira, Cédric Kahn, César Domboy jt.

RIIK: Prantsusmaa

RATING: K14

KESTUS: 98 min.

ESILINASTUS: 27.05.2016

 

FILMI INFO:

Komöödia “Prantsuse paar”. Kasv ei mõjuta tundeid.

On Prantsuse komöödia aeg! Võluv Pariis, sarmikad näitlejad, teravmeelsed dialoogid, täiesti sobimatu paar ja sellest tingitud arusaamatused. “Tunnete kõrgusel” on väga lõbus ja stiilne komöödia ootamatult puhkenud kirest väga erineva välimusega inimeste vahel. Film tuletab meelde, et armastus ei oota puhkemiseks sobivat hetke, selleks ei saa valmistuda ja see ei pööra tähelepanu teiste arvamusele.

Diane (Virginia Efira) on ilus advokaat, kelle isiklik elu ei laabu: ta kirjutas alla lahutusdokumentidele. Kord saab Diane ootamatu telefonikõne. Arhitekt Alexandre (Jean Dujardin) teatab meeldiva ja viisaka häälega, et leidis Diane’i mobiiltelefoni. Nad lepivad kokku kohtumise ja Diane’i ootab sõna otseses mõttes väike üllatus.

Prantsuse kinokunst on läbi aegade pakkunud häid klassikalisi komöödiaid, milles mängivad sarmikad näitlejad. “Tunnete kõrgusel” on maiuspala selle žanri austajatele. Üks praegusaja kuulsamaid Prantsuse näitlejaid Jean Dujardin paneb selles filmis mängu kogu oma meheliku võlu. Dujardin saavutas maailmakuulsuse filmiga “Artist”, mille eest pälvis Oscari.

 

TREILER: