EKIPAAŽ / Экипаж

 

REŽISSÖÖR: Nikolai Lebedev (Legend nr 17)

OSADES: Danila Kozlovski, Vladimir Maškov, Agne Grudite, Katerina Špitsa ja Sergei Gazarov.

ŽANR: Märul, katastrooffilm

RIIK: Venemaa

Reiting: MS6

 

ESILINASTUS: 22.04.2016

 

FILMI INFO:

 

Põnevusfilm «Ekipaaž»

Eriefektidega vürtsitatud põnevusfilm «Ekipaaž» on Venemaa filmitööstuse ambitsioonikaim filmiprojekt.

Maavärina tagajärjel purunenud ja leekides lennujaama reisijaid võib päästa vaid kartmatu lennuki ekipaaž, keda filmis kehastab aukartust äratav näitlejate plejaad: Danila Kozlovski, Vladimir Maškov ja imekaunis Agne Grudite. Pinge, emotsioonid ja tulemöll paneb lausa otseses mõttes maapinna jalge all kõikuma.

Film «Ekipaaž» jutustab noorest ja andekast lendurist Alekseist (Danila Kozlovski). Põikpäine noormees eelistab alati järgida isiklikku aukoodeksit. Aleksei keeldus täitmast absurdsena tundunud käsku, mistõttu oli sunnitus sõjaväeteenistusest lahkuma ning vaid tänu juhusele avanes tal võimalus lennata tsiviillennukitel.

Aleksei lennumeeskonna kapteniks on aga karm ja põhimõttekindel Leonid Zintšenko (Vladimir Maškov), meekonna teiseks piloodiks on aga veetlev Aleksandra (Agne Grudite). Nende lennuk on suundumas Aasiasse, kui meeskond saab abipalve väikselt vulkaaniliselt saarelt. Meeskonnaliikmete isiklikud suhted pole just kõige paremad, kuid kriitilises olukorras tuleb neil tegutseda ühtse jõuna. Vaid nii suudab ekipaaž saata korda midagi suurt ja päästa sadu inimelusid.

Lavastaja Nikolai Lebedevi (Legend nr 17) film «Ekipaaž» äratas paljude rahvusvaheliste filmilevitajate seas suurt huvi, mistõttu otsustati filmist teha mitu versiooni.

Kinodes on võimalik 2D, 3D, IMAX formaadis filmi näha.

Juba aprillis avaneb Eesti kinopublikul võimalus sammuda mööda leekidest haaratud lennurada.

 

TREILER: