SOS, JÕULUVANA või KÕIK LÄHEB TÄIDE! / SOS, Дед Мороз или Все сбудется!

 

REŽISSÖÖR: Arman Gevorgjan

ŽANR: Komöödia

REITING: MS6

RIIK: Venemaa

OSADES: Dmitri Nazarov, Oksana Akinšina, Darja Melnikova, Mihhail Bespalov, Anatoli Belõi, Polina Maksimova, Sofia Spektor, Aljona Babenko.

ESILINASTUS EESTIS: 18.12.2015

 

FILMI INFO:

Lustlik komöödia «SOS, Jõuluvana või kõik läheb täide!» tõestab, et uue aasta eel juhtub imesid

Särav komöödia «SOS, Jõuluvana või kõik läheb täide!» sobib vaatamiseks kogu perele! Lõpuks on valminud film, mis on meelt mööda kõigile: Jõuluvanasse endiselt uskuvatele tüdrukutele ja poistele, nende vanematele vendadele ja õdedele, kes loodavad uue aasta eel leida oma armastuse ja samuti nende vanematele, kes võiksid vähemalt pühade ajal tülidest hoiduda.

Arman Gevorgjani perekomöödia keskmes on väike tüdruk Sveta (Sofia Spektor), kes soovib üle kõige maailmas, et ta vanemad ära lepiksid. Uue aasta eel usub Sveta, et vaid Jõuluvana suudaks täita ta soovi ning asub teda otsima. Sveta kohtabki Jõuluvana, kuid valge habeme ja pika punase kuue all peidab ennast kelm ja petis Mõškin (Mihhail Bespalov).

Soovide täitumise nimel satuvad Sveta ja Jõuluvana kõiksugu sekeldustesse, kaasates sinna ka hulganisti teisi tegelasi, kellel avaneb nüüd võimalus võtta see uus aasta vastu õnnelikena.

Sel aastal saabub uus aasta lustaka komöödiaga, kus esineb terve plejaad vene staarnäitlejaid!

Komöödia «SOS, Jõuluvana või kõik läheb täide!» linastub Eesti kinodes alates 18. detsembrist!

 

 

TREILER: