EXETER / Backmask

 

REŽISSÖÖR: Marcus Nispel

ŽANR: õudusfilm

RIIK: USA

RATING: K16

OSADES:  Stephen Lang (“Avatar”, “Barbar Conan”), Brittany Curran, Gage Golightly, Brett Dier, Kelly Blatz jt

ESILINASTUS: 14.08.2015

 

FILMI INFO:

Film “Exeter” vangistab vaataja mahajäetud psühhiaatriahaigla kuratlikesse labürintidesse

Inglismaa väikelinnas Exeteris asuv mahajäetud psühhiaatriahaigla on mähkunud kuulduste ja saladuste jäise hinguse sudusse. Räägitakse, et haigla noored patsiendid olid ebainimlike eksperimentide ohvrid. Nende kannatustele tegi lõpu tulekahju, mis põletas õnnetud elusalt. Ebausklikud käivad varemetest suure kaarega mööda, saladuste armastajaid aga meelitavad need nagu tuli liblikaid.

Salk sõpru otsustab mahajäetud haiglas üksteist hirmutades meelt lahutada. Pärast spiritistlikke eksperimente hakkavad ühega neist juhtuma uskumatud õudused. Noored ei pääse hoonest kuidagi välja, neid jälitav kuri vaim ilmutab end neile järjest jubedamal kujul. Kui pääsemislootus hakkab kaduma, tuleb noortele appi kohalik kirikuõpetaja (Stephen Lang), kuid isegi kogenud vaimude väljaajaja ei suuda õnnetuid aidata võitluses märatseva õeluse vastu.

Filmi “Exeter” (“Asylum”) režissöör on õudusfilmisõpradele tuttav klassikalise filmiga “Reede, 13″. Filmide “Paranähtused” ja “Astraal” produtsendid aitavad tal tuld ja väävlit pritsida ning saatanlikku lummust elustada. “Exeteri vaimuhaigla” viib meid niisuguste õuduste keerisesse, mille olemasolu me ei osanud ettegi kujutada.

 

TREILER: