KUIDAS SAADA BROADWAY STAARIKS / She’s Funny That Way

 

REŽISSÖÖR: Peter Bogdanovich

STSENAARIUM:  Peter Bogdanovich, Louise Stratten

ŽANR: komöödia

TOOTJAMAA: USA

OSADES:  Jennifer Aniston (“Sõbrad”, “Minu liba-abikaasa”, “Vastikud ülemused”), Owen Wilson (“Südaöö Pariisis”, “Öö muuseumis. Hauakambri saladus”), Imogen Poots (“Kiirusevajadus”, “Pikk tee alla”, 28 nädalat hiljem”), Quentin Tarantino (Vabastatud Django”) jt

 

ESILINASTUS: 15. mail 2015

 

FILMI INFO:

Komöödia “Kuidas saada Broadway staariks” kutsub vaatajaid krutskeid täis teele, mis peaks viima kuulsuse poole.

Kas unistate väikestest imedest, mis pööraksid elus kõik pea peale? Mõnega juhtub seda nii tihti, et nad peavad seda saatuseks. Komöödias “Kuidas saada Broadway staariks” (She’s Funny That Way) on kokku põimitud nii palju saatuseniite, et paratamatult peab uskuma, et siin ilmas pole midagi juhuslikku.

“Kuidas saada Broadway staariks” on sujuv ja koomiline nagu Woody Alleni viimased filmid. See on lavastatud Hollywoodi parima komöödiaklassika vaimus. Vaimukate dialoogidega filmis, kus üks ootamatus järgneb teisele, teevad kaasa sellised staarid nagu Jennifer Aniston ja Owen Wilson. Broadwayl ei või iial välistada, et uksele koputab Quentin Tarantino. Selles filmis nii juhtubki.

Isabelle (Imogen Poots), kes meelitab ligi kentsakaid austajaid, tahaks olla vaimustav muusa, paraku peab ta töötama call-girl’ina. Ta unistab näitlejaks saamisest ja ühel ilusal päeval paistab, et tema unistus täitubki. Tema kliendiks osutub Broadway lavastaja Albert (Owen Wilson). Albertile meeldib naiste saatusi muuta. Ta pakub neile suure summa raha, et nad loobuksid senisest elust ja püriksid oma unistuste poole.

Ühe öise seikluse ootamatu lõpp muudab Isabella elu – ja mitte ainult tema oma. Pärast saatuslikku kohtumist algavad sekeldused, skandaalid ja arusaamatused. Hulk mehi ja naisi satub kõige jaburamatesse olukordadesse. Pärast seda, kui Isabellale avanevad uued võimalused, tekib tal hulk austajaid, mis teeb võistlejad kadedaks. Lavastaja Albertil pole pääsu selle ega teistegi salakohtumiste paratamatute tagajärgede eest.

“Kuidas saada Broadway staariks”, mis osales Venezia filmifestivalil, on lihtsa tüdruku kerge ja ootamatustest kubisev teekond haljale oksale ja kuulsusele. Sellele teekonnale võib Eesti kinodes kaasa elada juba 15. mail.

 

TREILER: