LOLL JA LOLLIM KAKKS / Dumb and Dumber To

 

LAVASTAJATEKS: Bobby Farrelly ja Peter Farrelly („Kõiges on süüdi Mary“, „Loll ja lollim“)

STSENAARIUM: Sean Anders („Me oleme Millerid“), Bobby Farrelly, Peter Farrelly.

ŽANR: komöödia

RIIK: USA

OSADES: Jim Carrey („Mask“, „Kõikvõimas Bruce“), Jeff Daniels („Ajasõlm“), Kathleen Turner (”Kalliskiviromaan”) ja paljud teised.

ESILINASTUS: 23.01.2015

 

FILMI INFO:

Vendade Farrelly´te „Loll ja Lollim“ naaseb kinoekraanile

Pärast kahtekümmend aastat filmi „Loll ja lollim“ ekraanile jõudmisest, seiklevad kaks kurikuulsat tohmanit taas filmis „Loll ja Lollim kakks“! Legendaarsed näitlejad Jim Carrey ja Jeff Daniels taaselustavad oma mitte just kõige targema, ega ka kultuursema rolli – Lloyd´i ja Harry´na.

20 aastat on mööda läinud ja kätte on jõudnud tänapäev. Lloyd on terve selle aja hullumajas veetnud ning psüühilist haigust teeselnud, et oma sõbrale vingerpussi mängida. Kuid kui Lloyd nalja paljastab, saavad sõbrad jälle koos rumalatele seiklustele suunduda.

Juhuse tahtel saab Harry teada, et ta sai 90ndate alguses isaks ning sõbrad suunduvad Harry tütre ostingutele. Mõlemil on aga oma põhjus Harry tütre leidmiseks – Harry soovib aidata tütre ema, kes hädasti uut neeru vajab ning Lloyd on armunud (jälle!), seekord siis Harry tütresse. Kaks ustavat ning erakordselt lolli sõpra saavad taaskord hullumeelsele teekonnale suunduda.

Komöödiameistrite vendade Farrelly´te nostalgialaksu ning palju naerupisaraid lubav „Loll ja lollim kakks“ jõuab Eesti kinodesse juba 23. jaanuaril.

 

TREILER: