POSTIMEES PAT / Postman Pat: The Movie

 

Režissöör:Mike Disa

Žanr:animatsioon, kogupere

Riik:Suurbritannia, USA 2014

Esilinastub Eestis:05.09.2014

 

Filmi info:

„Postimees Pat“ kingib kinovaatajatele rõõmu ja lusti

Unustage tahumatu postiljon Petškin Prostokvašinost. Koos täispika kogupere joonisfilmiga «Postimees Pat» („Postman Pat: The Movie“) saabub meie kinoekraanidele Briti postiteenistuse kuulsaim töötaja Pat ja tema kartmatu kass Jessy. Samanimeline joonissari on Briti telekanalil BBC jooksnud juba kolm aastakümmet.

Sõbralik ja kõigi poolt armastatud postiljon Pat tegeleb oma lemmiktööga ja elab rahulikku elu ühes Briti väikelinnas. Juhtub aga nii, et Pat osaleb rahvustelevisiooni korraldatud talendikonkursil, kus selgub, et ta pole lihtsalt eeskujulik postiljon. Ta lummab oma lauluga nii žürii kui ka televaatajad ning pääseb edasi finaali.

Paraku ei too au ja kuulsus vaid õnne. Koheselt tekivad tal kadestajad, aga rivaalid on valmis kõigeks, et finaalis Pat kaotaks. Justkui sellest veel vähe, otsustab postkontori juhtkond, et ajutiselt asendab Pat‘i  tema järgi loodud robot «Patbot 3000», kelle abiliseks on kass «Jessbot». Talendikonkursi finaali lähenedes ägenevad ka intriigid, Pat ise hakkab hakkab mõistma, et raha ja kuulsus võivad jätta ta ilma kõige kallimast – armastavast perest, sõpradest ja lugupidamisest, mille ta on oma kohusetundliku tööga saavutanud.

Vaatamata e-kirjade ajastule, pole joonisfilm postiljon Pat‘ist karvavõrdki minetanud oma fenomenaalset populaarsust Suurbrinnias. Pat‘iga on üles kasvanud mitu põlvkonda, kelle jaoks on peene huumoriga vürtsitatud lood lõbusast ja sõbralikust postiljonist muutunud juba klassikaks.

Kogupere joonisfilm «Postimees Pat» on põnev ja õpetlik lugu nii lastele kui ka nende vanematele.

 

Videod: