PALGASÕDURID 3 / The Expendables 3

 

Lavastaja:Patrick Hughes

Stsenaariumi autor:Sylvester Stallone, Creighton Rothenberger

Žanr:märul

Riik:USA

Osades:Sylvester Stallone, Jason Statham, Antonio Banderas, Jet Li, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Mel Gibson, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, jt.

Esilinastus Eestis:15.08.2014

 

Filmi info:Sel suvel panevad maailma kuulsaimad palgasõdurid juba kolmandat korda kinosaalid plahvatama. Palgasõdurid 3 on esimesest kahest filmist jõulisem, kiirem ja võimsam, endised on vaid parimad osatäitjad ja filmimuusika. Eelmistest osadest tuttavate märulistaaride meeskonnaga on sel korral liitunud Mel „Braveheart“ Gibson, Wesley „Blade“ Snipes, Antonio „Zorro“ Banderas ja Harrison „Indiana Jones“ Ford!

Filmi kolmandas osas kohtavad palgasõdurid Conrad Stonebanks´i (Mel Gibson), kes koos Barneyga (Sylvester Stallone) aastaid tagasi palgasõdurite meeskonnale aluse pani. Paraku sai endisest aumehest Stonebanks´ist häbitu relvaärikas. Barney oli ekslikult arvanud, et on Stonebanksi eluküünla kustutanud, kuid nüüd pöördub Stonebanks tagasi  sooviga hävitada terve palgasõdurite meeskond.

Aga Barneyl on teised plaanid. Võitluseks vana vastasega kaasab Barney meeskonda värsket verd. Uus palgasõdurite põlvkond on noorem, kiirem ja tehnikateadlikum. Sellest missioonist kujuneb vaatemäng, kus vana kaardivägi õpib noortelt tegijatelt uusimat sõjapidamise tipptehnoloogiat.

Vanad märuliässad Stallone ja Schwarzenegger näitavad seekord kõike, milleks nad võimelised on. Kuid imetegusid ei saada korda vaid Rambo ja Terminaator. Jason „Mehaanik“ Statham ja Dolph „Universaalne sõdur“ Lundgren kutsuvad meeskonda sitke, kiire ja seksika võitluskunstide meistri Ronda Rousey. Film tõotas juba alguses kujuneda nii rajuks, et  isegi Chuck Norris lõi kõhklema ning eelistas turvalisuse mõttes hoopis kinopubliku seas olla.

Pane juba varakult turvavöö peale ja kiiver pähe, sest plahvatuslik «Palgasõdurid 3» stardib Eesti kinolinadel juba 15. augustil!

 

Treiler: