TÜDRUKUTE SEELIKU ALL / Sous Les Jupes Des Filles

 

Režissöör:Audrey Dana

Stsenaarium:Audrey Dana, Murielle Magellan

Osades:Vanessa Paradis (“Café de Flore”, “Gigolo maski all”), Laetitia Casta (“Raha võim”), Isabelle Adjani (“Paparazzi”), Audrey Fleurot (“1+1″), Alice Taglioni (“Roosa panter”) jt.

Esilinastus:08.08.2014

 

Filmi info:«TÜDRUKUTE SEELIKU ALL» – Aktuaalne iga naise ja kohustuslik iga mehe jaoks.

Armsad, sarmikad ja salapärased – sellised on pariisitarid. Nad oleksid justkui moeajakirja kaanelt, kuigi nende jaoks on tegemist igapäevaeluga. Komöödia “Tüdrukute seeliku all” pakub pilguheitu sellele, mis prantsuse naistel muidu varjatuks jääb.

Üksteist naist, kelle kõigi elu kulgeb erinevat rada pidi, kuid ometi on neil kõigil midagi ühist. Film toob vaatajani kõige, mis puudutab kaasaegset naist: mehed, armukesed, armukolmnurgad või isegi nelinurgad. Samuti ka töö, pere ja lapsed ning nende ühildamise. Sündmused arenevad 28 päeva vältel, kus Pariisi kevade taustal näeme prantsuse naisi kõigi nende rõõmude ja pettumustega.

See komöödia on aktuaalne iga naise ja kohustuslik iga mehe jaoks. Filmi režissöör on kokku pannud prantsuse näitlejannade paremiku: Vanessa Paradis , Laetitia Casta ja Isabelle Adjani. Kinopublikuni jõuavad lustakad saladused, mis muidu usaldataks vaid salapäeviku lehekülgedele, usaldusväärsetele sõbrannadele või psühholoogile. See on lõbus, sarkastiline ja ainulaadne pilguheit pariisitaridele!

 

Treiler: