VERITASU / In the Blood

 

Lavastaja:John Stockwell

Stsenaariumi autorid:James Robert Johnston, Bennett Yellin

Žanr:põnevik, märul

Riik:Suurbritannia, Puerto Rico

Osades:Gina Carano („Kiired ja vihased 6“, „Plahvatusohtlik“), Cam Gigandet („Videviku saaga: Koidukuma“, „Pandorum“), Danny Trejo („Ehast koiduni“, „Machete tapab“), Luis Guzmán („Me oleme Millerid“), Amaury Nolasco („Kiired ja vihased 2“).

Esilinastus Eestis:04.07.2014

 

Filmi info:Käesoleva aasta juulis lisab suvepäevadele kütet uus thriller «Veritasu», mis annab teile korraliku adrenaliinilaksu! Märulit ja põnevust pakkuvas filmis põrkuvad lõbustusparadiisis kaks erinevat kõrvuti eksisteerivat maailma, kus selgub, et imekaunis väliskest on vaid petlik kujutelm.

Vastne abielupaar Ava ja Derek saabuvad ühele Kariibi mere saarele, kus planeerivad veeta unustamatu puhkuse.

Sportlik paarike otsustab vahelduseks rannamõnudele harrastada ka veidi ekstreemsemat meelelahutust. Paraku võtab olukord ootamatu pöörde, kui Ava mehega juhtub õnnetus ja ta jäljetult kaob.

Ava mõistab peagi, et kohalikul politseil puudub igasugune huvi ja soov Derekit otsida. Naine alustab ohtlikku mängu ning asub ise abikaasa jälgi ajama. Eemal luksushotellidest ja ohutust turismipiirkonnast võimutseb kuritegelik grupeering, mille liikmed saavad enda nahal tunda meeleheitel naise kättemaksu.

Näitleja, modell ja vabavõitluse meister Gina Carano mängib väga tõetruult vapra ja jõulise abikaasa rolli, samas kaotamata hetkekski oma naiselikku võlu. Kaunis, seksapiilne, järjekindel ja väga ohtlik naine demonstreerib viimase peal võitluskunsti.

Gina Carano partneriks on Videviku saaga staar Cam Gigandet. Action-thrilleris löövad kaasa põlised mehhiklased

Danny „Machete“ Trejo ja igavene politseinik Luis Guzmán.

Film Veritasu viib meid kuritegeliku maailma džunglitesse, kus kehtivad julmad seadused ja omad reeglid. Nende vastu võib seista vaid inimene, kes oskab rünnata ja ennast kaitsta. See on film, mis jätab huultele kerge vere maitse.

 

Treiler: