VENE KÖÖK PARIISIS / Кухня в Париже

 

Režissöör:Dmitri Djatšenko

Žanr:Komöödia

Tootjamaa:Venemaa

Osades:Dmitri Nazarov (“Spioon”), Mark Bogatõrjov (“Tšempionid”), Dmitri Nagiev (“Milleks mehed võimelised on!”), Jelena Podkaminskaja (“Millest räägivad mehed”).

Kinodes alates:2014.05.16

 

Filmi info:

Uus komöödia “Vene köök Pariisis” on meeltmööda ka kõige nõudlikumale gurmaanile

Kõige kallim Venemaa teleseriaal “Köök” osutus nõnda populaarseks, et seda vaatavad ka need, kes põhimõtteliselt seriaale ei vaata. Seriaalist, mis kvaliteedilt ei jää all lääne toodangule ning huumori koha pealt teeb neile isegi silmad ette, on valminud täispikk mängufilm “Vene köök Pariisis”.

„Claude Monet” on ülipopulaarne prantsuse rahvusrestoran Moskvas, seepärast korraldatakse seal ka Venemaa ja Prantsusmaa riigipeade kohtumine. Närviline peakokk on üle maitsnud kõik pakutavad road ja on üpris kindel, et ei tee endale häbi. Restorani suurepärane personal püüab igati tema meele järgi olla. Paraku tabab neid fiasko ning restoran tuleb sulgeda.

Restorani omanik Dmitri Nagijev (Venemaa kuulus näitleja ja saatejuht, kes mängib iseennast) ei heida meelt. Koos peakokaga otsustavad nad seekord avada restorani hoopis Pariisis. Armastuse ja gurmaanide linna võtavad nad ühes kogu teenindava personali, keda ootab ees suur, maitsev ja uskumatult lõbus töö. Prantslastele hakkab restoranis roogasid valmistama kokk Maksim, kes suudab igakord mingi supi kokku keerata, millele siis seksikas administraator Viktoria omakorda vürtsi lisab.

Suvisest Pariisist, imelisest tööst ja maitsvatest roogadest võlutud restorani personal suudab olla meele järgi nii rafineeritud maitsega kinovaatajale kui toidugurmaanidele. Kui aga peene seltskonna jaoks valmistavad prantsuse roogasid venelased, siis ei maksa lootagi, et kõik läheb ladusalt.

Film esilinastub Eestis 16. mail.

 

Videod: