VÄGA NÄLJASED MÄNGUD / Starving Games, The

 

Režissöörid:Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Žanr:komöödia

Tootjamaa:USA

Keel:inglise

Näitlejad:Cody Christian, Maiara Walsh („Meeleheitel koduperenaised”), Alexandria Deberry

Kinodes alates:2013.11.08

 

 

Filmi info:Maailmas laialt tuntud ning kiidetud paroodiameistrid Jason Friedberg ja Aaron Seltzer („Õudne film”, „Spartalased tulevad”, „Suur film”, „Kohtingufilm”) toovad vaatajateni oma uue häbitu komöödia „Väga näljased mängud”.

Film parodeerib viimaste aastate kõige populaarsemaid kinohitte naerutades oma publikut pisarateni. Vaatajad saavad näha oma lemmikkangelasi filmidest „Tasujad”, „Harry Potter”, „Näljamängud”, „Palgasõdurid” ja „Avatar”, kuid seda täiesti uues võtmes. Veelgi naljakamaks teeb filmi asjaolu, et näitlejad on valitud selle järgi, et nad sarnaneksid oma parodeeritavatele rollidele.

Kommenteerides filmi „Väga näljased mängud” on kinokriitikud hämmastunud režissööride oskuse üle luua ühine sisu kassahittidega, mis esitatakse absurdsel kujul ning kus kõige tuntumad dialoogid pööratakse pea peale.

Film „Väga näljased mängud” teeb teoks ka oma vaatajate kõige pöörasemad ideed. Paljudel on mingi hetk tekkinud soov Lõuna-Korea räppar PSY maha lasta, kuid kes teeks seda paremini kui hambuni relvastatud Sylvester Stallone?

Film esilinastub Eesti kinodes 8. novembril.

 

Treiler: