PEREKOND / Family, The (Malavita)

 

Režissöör:Luc Besson

Žanr:komöödia, põnevik

Tootjamaa:USA, Prantsusmaa

Osatäitjad:Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Dianna Agron, Tommy Lee Jones

Kinodes alates:2013.09.20

 

Filmi info:Legendaarne režissöör Luc Besson esitleb oma uut ja kaasahaaravat linateost „Perekond”. Eesti filmisõpradele on Luc Besson suurepäraselt tuntud kui filmide „Viies element”, „Jeanne d’Arc” ja „Leon” produtsent ning stsenaariumi autor.

Kurikuulsasse maffiaklanni kuuluv Manzoni perekond saadetakse tunnistajakaitseprogrammi käigus Prantsusmaale Normandiasse, kus neil tekib aga kohanemisega probleeme, kuna vanadest harjumustest on raske vabaneda.

Vaatamata suurtele ponnistustele ja FBI agent Stansfieldi (Tommy Lee Jones) püüdlustele, satub perekond pidevalt mingitesse jamadesse. Fred Manzoni (Robert De Niro), tema naine Maggie (Michelle Pfeiffer) ja nende lapsed Belle (Dianna Agron) ja Warren (John D’Leo), ei suuda ennast kuidagi vaos hoida ning tekitavad alatasa probleeme, reetes sellega ka oma asukoha. Seega tuleb perekonnal pidevalt muuta oma perekonnanime ning vahetada elukohta.

Kui kättemaksu ihkava maffiaklanni liikmed saavad lõpuks teada Manzoni perekonna asukoha, tuleb kinopublikul kinnitada turvavööd, sest siis läheb lahti tõeline märul.

 

Treiler: