JÄÄTUNUD MAA / Frozen Ground, The

 

Režissöör:Scott Walker

Žanr:thriller

Tootjamaa:USA

Keel:inglise

Näitlejad:Nicolas Cage („Palgasõdurid 3”, „Vanglaekspress”, „Tütart päästmas”), Vanessa Hudgens („Metsik koolivaheaeg”, „Keskkoolimuusikal: Lõpuklass”, „Koletu”), John Cusack („Ronk”, „2012”).

 

Filmi info:Filmi stsenaarium põhineb tõsielusündmustel, kus Alaska naisi hoidis hirmu all sarimõrvar Robert Hansen. Peaosades mängivad Nicolas Cage ning nooruke Vanessa Hudgens. Samuti osalevad filmis räppar 50 Cent ja Radha Mitchell (“Avastades Eikunagimaad”).

Sarimõrvar Robert Hansen tappis 1980ndate aastate alguses 17-21 noort naist, kelle laibad ta mattis Alaska metsikusse loodusesse. Naabrid kirjeldasid teda kui korralikku pereisa, kellel oli oma pagariäri ja kes vabal ajal tegeles jahiga. Iga politsei katse sarimõrvar kinni püüda lõppes fiaskoga ning tänu sellele sai mees tabamatult 13 aastat tegutseda. Ainuke inimene, kes kunagi ei loobunud mõttest tabada see kiskja, oli politseiseersant Jack Halcombe.

Seersant Halcombe ühedab jõud sarimõrvari käest põgenema pääsenud noore neiuga, kellega koos valmib plaan mehe võrku püüdmiseks. Selles keerulises malemängus käib mäng elu ja surma peale. Kas neil õnnestub maniakk tabada?

 

Treiler: