BLING RING / Bling Ring, The

 

Režissöör:Sofia Coppola („Tõlkes kaduma läinud”, „Marie Antoinette”, „Süütud enesetapud”)

Žanr:kriminaalne draama

Tootjamaa:USA

Keel:inglise

Näitlejad:Emma Watson („Harry Potteri saaga”, „Minu nädal Maryliniga”), Katie Chang, Israel Broussard, Claire Julien („Pimeduse rüütli taastulek”), Paris Hilton,  Kirsten Dunst („Ämblikmees”, „Intervjuu vampiiriga”, „Melanhoolia”), Adea Lennox.

Kinodes alates:2013.07.19

 

Filmi info:Neile meeldib kõik, mis hiilgab. Nad joovad palju ja teevad koolist poppi. Nende eeskujudeks on Hollywoodi staarid ning nende eesmärgiks eksklusiivsed asjad, millega kaunistavad end ainult kõige kuulsamad ja ilusamad. See on noortekamp nimega “Bling Ring”, kes käib kuulsuste kodudes vargil. Jälgides oma iidoleid Twitteris ja Facebookis, teavad nad täpselt, kuhu minna ning palju aega on neil röövide sooritamiseks.

Režissöör Sofia Coppola heidab pilgu noorte maailma, kus oma salajaste soovide täitumise nimel ollakse valmis riskima kõigega. Film põhineb tõsielu sündmustel, mis leidsid aset 2008. aastal, kui noortekamp röövis 3 miljoni dollari väärtuses väärisesemeid Hollywoodi staaridelt nagu Paris Hilton, Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Miranda Kerr ning Brian Austin Green ja Megan Fox. Tegemist oli pretsedenditu juhtumiga Hollywoodi ajaloos. Filmis löövad kaasa ka mõned kamba läbi kannatada saanud kuulsused.

Film esilinastub Eesti kinodes 12. juulil.

 

Treiler: