Filmi „Kannibalid“ kunstnikule soovisid indiaanlased kinkida imikut

Lavastaja Eli Rothi uus film „Kannibalid“ („The Green Inferno“) rabab verdtarretava temaatikaga, kuid  lummab ka troopiliste metsade ilu ja suursugususega.  Peruu džunglites valminud film oli tõeliseks katsumuseks filmi võttegrupile. Kogu võtteperioodi vältel elati Amatsoonase džunglis asuvas indiaanikülas, kus nende naabriteks olid tarantlid, maod ja mürgised konnad.

Just selles indiaanikülas juhtus ühe võttemeeskonna liikmega midagi väga eriskummalist ja uskumatut.

Kunstnik Marichi Palacios saabus kohale kolm nädalat enne ülejäänud võttemeeskonda.

Võtteperioodi lõppedes soovisid külaelanikud teha talle väga eriskummalise kingituse. Nimelt tahtsid  kohaliku indiaanihõimu liikmed Marichile pidulikult üle anda 2-aastase imiku.

Marichil õnnestus ootamatust kingitusest viisakalt keelduda, olles ise samal ajal juhtunust šokeeritud ja rusutud. Kohaliku hõimu liikmete käitumine tõestas veelkord meie kultuuride ja mõttelaadi erinevust.

Õudusfilm „Kannibalid“ jutustab New Yorgist pärit aktivistidest, kes püüavad kaitsta troopikametsi maharaiumise eest ning kohalike hõimude elukeskkonda. Noored aktivistid suunduvad Amazonase metsa protestiaktsioonile, mis möödub edukalt. Paraku kukub tagasiteel nende lennuk otse troopilisse metsa.

Lennukatastroofis ellujäänud mõistavad peagi, et elul on varuks neile midagi kohutavat. Nad langevad vangi kohaliku suguharu kätte, kes osutavad inimsööjateks.

Eesti kinodes alates  6. novembrist.