Michael Douglas kasutas Catherine Zeta-Jones´i peal klišeena mõjuvat külgelöömise repliiki

Hollywoodi üks lemmikpaare Douglas ja Zeta-Jones on olnud paar juba 15 aastat ning alles hiljuti avaldas Douglas lause, millega ta Catherine´i endale naiseks võitis. Nimelt teatas mees nende esimesel kohtingul: “Minust saab sinu laste isa”.

Filmi “Ja nii see läheb” staar meenutas, et nende esimene kohting Zeta-Jones´iga toimus Deauville filmifestivalil, kus näitlejanna promos oma filmi “Zorro mask”. Olles teada saanud, et näitlejatel on ka ühine sünnikuupäev, pakkus Douglas, et temast peaks saama nende laste isa.

Hoolimata hiljutistest raskustest, on paar jälle tugevam kui varem ning mõlemad osalevad aktiivselt Michaeli uue romantilise komöödia “Ja nii see läheb” pressiüritustel, kus kõrvalseisjate sõnul tunduvad nad õnnelikumad kui varem. Michael oli igati uhke oma piltilusa kaasa üle, kes oli üritusele valinud lihtsa, kuid elegantse valge kleidi, mis rõhutas tema suurepärast figuuri.

“Ja nii see läheb” on head huumorit tulvil film, mis jutustab paadunud egoistist Orenist (Michael Douglas), kes elab vaid enda jaoks. Kuid ühel hetkel muutub kõik. Eikusagilt ilmub välja Oreni poeg, kes jätab ta hoolde oma tütre, kelle olemasolust polnud vanahärral aimugi. Et mitte ootamatu vanaisarolliga plindrisse jääda, palub Oren abi oma naabrilt Leah’lt (Diane Keaton). Peagi selgub, et ka naisel on omapärane ellusuhtumine ja ta ei kavatse leppida Oreni jõleda loomuga. Lõpuks peab üks neist siiski järele andma ja muutuma.

Michael Douglase uus romantiline komöödia “Ja nii see läheb” esilinastub Eestis 1. augustil.