Seksikas Gina Carano ajab olukorra pinevaks thrilleris „Veritasu“

4. juunil jõuab kinolinadele thriller “Veritasu”, kus mängib peaosas tuntud ja seksikas vabavõitluse ekspert Gina Carano.

Gina Caranot mäletavad kõik kinosõbrad filmist “Kiired ja vihased 6”, kuid oma näitlejadebüüdi tegi naine mõne aasta eest action-thrilleris “Plahvatusohtlik”, mille lavastajaks oli Oscari-võitja Steven Soderbergh. Filmis lõid kaasa sellised kinomaailma superstaarid nagu Ewan McGregor, Antonio Banderas ja Michael Douglas. Selle rolli eest nimetati Gina Carano parima naisnäitleja nominendiks märulifilmide kategoorias.

Ka oma uues märulis „Veritasu” mängib Gina tugeva naise rolli. Filmi tegevustik keskendub värskele abielupaarile, Ava´le ja Derek´ile, kes saabuvad ühele Kariibi mere saarele veetmaks unustamatu puhkuse.

Sportlik paarike otsustab vahelduseks rannamõnudele harrastada ka veidi ekstreemsemat meelelahutust. Paraku võtab olukord ootamatu pöörde, kui Ava mehega juhtub õnnetus ja ta jäljetult kaob. Naine alustab ohtlikku mängu ning asub ise abikaasa jälgi ajama. Eemal luksushotellidest ja ohutust turismipiirkonnast võimutseb kuritegelik grupeering, mille liikmed saavad enda nahal tunda meeleheitel naise kättemaksu.

Gina on 32-aastane võitluskunstide ekspert, kes on töötanud ka fotomodellina. Praegu on tema näitlejakarjäär Hollywoodis tõusuteel, ja mitte vaid sportliku vormi ja kena välimuse tõttu. Filmikriitikud kiidavad Gina näitlejaoskust ning ennustavad talle ka tõsisemaid rolle.