PAAR TULEVIKUST

On aasta 2040. Aleksandra ja Jevgeni armuleek on ammu kustunud. Nende pereelu meenutab nüüd tõelist sõjatandrit. Kunagisest kaunist ja andekast näitlejannast Aleksandrast on saanud rahulolematu ja pahur daam, Jevgeni iseloom on aga lausa talumatu. Paar elab endiselt ühel elamispinnal, kuna abielulahutus on 2040. aastal kallis lõbu. Ühe järjekordse peretüli käigus, katkeb kannatus isegi saatusel, kes kannab nad ajas 20 aastat tagasi. Just sellesse aega, kui nad tegid saatusliku vea ja otsustasid abielluda. 

TÄHERÄNDURID

Nad sigitati katseklaasides ja neid valmistati ette just selleks missiooniks. Nende bioloogilised vanemad on maailmakuulsad teadlased. Nendest inimestest sõltub inimkonna tulevik. Kaugele teekonnale läkitatud noored on sõnumiviijad minevikust tulevikku. Kosmoselend kestab 86 aasrar. Noor saadab ainult üks täiskasvanu. Kosmoselaeval täitub noortel seitsmeteistkümnes eluaasta. Et nad kosmoses vastu peaksid, kasvatati neid täielikus isolatsioonis. Nad kõik on äärmiselt targad, kuid täiesti tundetud. Neil tuleb iga päev võtta ravimit, mis surub inimtunded alla. Medikamentide mõju all on neil kerge juhtida ja kontrollida. 

PALGAMÕRVARI NAISE IHUKAITSJA

Kõrgema klassi ihukaitsja Michael Bryce saab lõpuks ometi hinge tõmmata. Taevas teab, kui kaua tal pole juba puhkust olnud. Kontimurdev ihukaitsjaamet hakkas talle kõvasti tervisele. Kõiges on süüdi hullumeelne kuller Darius Kincaid, kes on suure hulga inimesi teise ilma saatnud. Seal, kus tema välja ilmub, on tööd alati jalaga segada. Bryce viskab kõik kiireloomulised tööd kõrvale ja sõidab Itaalia kuurorti puhkama. Päike, meri, liiv, lemmikraamat ja mitte ainsatki mõtet Kincaidist – kõik, mida on vaja, et end vormi ajada… 

PALMA

Peremees jätab oma saksa lambakoera Palma otse lennuväljale, lennates ise komandeeringusse Prahasse. Hüljatud koer ei usu, et teda on reedetud ning ootas järjekindlalt peremeest tagasi. Mööduvad aastad, aga Palma käib järjekindlalt vastas kõikidel saabuvatel lendudel ega kaota lootust. Ootamatu kohtumine 9-aastase poisi Koljaga toob üksildase koera ellu midagi helget. Neist saavad suured sõbrad, sest mõlemad on saanud elus tunda kaotusevalu. Palma hülgas peremees, Koljal aga suri ema. Vaatamata kõigele, püüab Kolja siiski leida üles koera päris peremees. Ükskord kannavadki ta otsingud vilja… 

OIHHH! SEIKLUS JÄTKUB

Kui nii edasi läheb, on lõpp käes! 147 päeva laevas ilma maitsva liha, leiva ja magustoiduta! Ümberringi ainult meri, ei mingit maad silmapiiril, laeval aga 50 tuhat erinevat ja väga näljast looma, lindu ja kaks sinna juhuslikult sattunud pesalooma. Aga see pole veel kõige hirmsam. Hirmus on see, et varsti saab otsa isegi too jube roheline puder. Ja siis … Siis ei hooli enam keegi reeglist „sina ei pea mitte teist elajat ära sööma“! Kaotanud igasuguse lootuse, laseb kuningas lõvi taevasse tuvi, et see lendaks kõrgele ja otsiks maad … Aga maa leiavad hoopis täiesti juhuslikult laevast välja pudenenud paharetid – grümp Leah ja pesaloom Finny! Torm heidab nad erakordselt kaunile saarele. 

LANSKY. AMEERIKA VÄGEVAIM GANGSTER

Meyer Lansky impeeriumi õitsenguajal tundis tema nime kogu kuritegelik maailm. Hasartmängud, uimastid, vargused, rahapesu, halastamatud tapmised, sündikaat Al Caponega, sidemed lisaks USA kuritegelikele struktuuridele ka Kuuba ja Euroopa omadega lubasid tal mustal turul juurduda ning saada kuritegeliku maailma tähtsaimaks tegelaseks. 

Hollywoodi staaride tandem komöödias „Palgamõrvari naise ihukaitsja“


 
Pärast nelja aasta pikkust pausi tuleb suurele ekraanile tuntud komöödia järg „Palgamõrvari naise ihukaitsja“. Peale kuulsate näitlejate Samuel L. Jacksoni, Ryan Reynoldsi ja Salma Hayeki mängivad järjes ka megastaarid Antonio Banderas ja Morgan Freeman.

Kõrgema klassi ihukaitsja Michael Bryce (R. Reynolds) saab lõpuks ometi hinge tõmmata. Taevas teab, kui kaua tal pole juba puhkust olnud. Kontimurdev ihukaitsjaamet hakkas talle kõvasti tervisele. Kõiges on süüdi hullumeelne kuller Darius Kincaid (Samuel L. Jackson), kes on suure hulga inimesi teise ilma saatnud. Seal, kus tema välja ilmub, on tööd alati jalaga segada.

Bryce viskab kõik kiireloomulised tööd kõrvale ja sõidab Itaalia kuurorti puhkama. Päike, meri, liiv, lemmikraamat ja mitte ainsatki mõtet Kincaidist – kõik, mida on vaja, et end vormi ajada. Ootamatult silmapiirile ilmunud kirglik naine, Kincaidi abikaasa Sonia (Salma Hayek), rikub vastalanud puhkuse. Hambuni relvastatud Sonia ilmub randa „oivalise“ uudisega: Kincaid on Itaalias, terroristid röövisid ta ning nad tuleb maha nottida!

Seekord peab profikiller õiendama arved Itaalia maffiaga, kes valmistab ette ulatuslikku küberrünnakut kogu Euroopale. Vaikne puhkus muutub! Agent Bryce peab kaitsma nii kullerit kui ka tema seksikat naist, kes satub alalõpmata sekeldustesse.

read more