PRÄÄKS PRÄÄKS KLUUK

Tõenäoliselt on teiegi tuttavate hulgas mõni üksik poissmees, kelle torisemine on kõik juba ammuilma ära tüüdanud. Ta mängib muudkui eriti vinget kutti, ehkki kõik ümberringi teavad, et sellel üle kasvanud teismelisel oleks juba ammu aeg täiskasvanuks saada. Just selline tegelane ongi haki Peng. Absoluutselt “ilma piduriteta” ja igasuguse vastutustundeta, ning parves kehtivad reeglid tunduvad talle naljakad. See aga ei saa kesta igavesti. Ükskord aga Pengil ei vea, ta saab lennul viga ja juba järgmisel kevadel ootavad teda ees suured muutused. 

MARA

Režissöör Clive Tonge, saanud innustust niisugustest klassikalistest õudusfilmidest nagu „Elm Streeti luupainaja“, „Õudusunenäod“ ja „Enne, kui ärkan“, toob ekraanile vägagi tõetruu õuduspõneviku koletistest, kes elavad meie alateadvuses. Filmi „Mara“ põhiliini veab detektiiv Kate Fuller (Olga Kurylenko), kellele antakse uurida hirmuäratav juhtum: mehe surm, milles kahtlustatakse tema abikaasat. Ainus tunnistaja on nende kaheksa-aastane tütar Sophie (Mackenzie Imsand), kes räägib detektiivile verdtarretava loo. 

ARMUTU

Filmi peategelane, ehitusinsener Vitali Kolojev (Dmitri Nagiev) tabab elu rängim kaotus – ta naine ja lapsed hukkuvad Saksamaa kohal reisilennuki ja veolennuki kokkupõrkes. Lähedaste surm ei anna Vitalile rahu. Ta peab õnnetuse põhisüüdlaseks hooletut lennudispetšerit. Vitali ihkab kättemaksu ning otsustab otsida üles mehe, kes võttis talt kõik, mille nimel ta elas. Filmi peaosas näeme Venemaa tuntud šõumeest, saatejuhti ja näitlejat Dmitri Nagievit, kelle jaoks osutus roll pika näitlejakarjääri suurimaks väljakutseks. 

KAMBAJÕMMID

Film jutustab pisipättidest Vovast (Ilja Malanin) ja tema lapsepõlvesõbrast Kisast (Danila Kozlovski), kes panevad pidu, naudivad elu ja otsivad aina teravamaid elamusi. Kuid ka armastus pole neile võõras. Isegi tänavakakleja Vova suudab armuda kaunisse tantsijannasse Sonjasse (Angelina Stretšina). Paraku tuleb tal seda suhet varjata, sest kambavaim on olulisem ning ta ei taha näida pehmona. Kõik muutub siis, kui nad saavad ahvatleva ja tulusa tööotsa. Paraku, kui nad selle töö lõpuni viivad, saaksid neist viimased jätised. Sõbrad on raske valiku ees. Kas Voval ja Kisal õnnestub sõpradeks jääda ja mõista, et elu pole lõputu pidu ja pillerkaar? 

OPERATSIOON “HUNTER KILLER”

USA mereväelaste salajasele eriüksusele ja USA allveelaeva kaptenile Joe Glassile (Gerard Butler) antakse ülesanne teha koostööd Vene allveelaeva meeskonnaga ja kapten Sergei Andropoviga (Michael Nyqvist). Nende eesmärk on päästa Venemaa president vangistusest, kuhu ta sattus pärast riigipööret, mille organiseeris üks tema kindraleid. Kui salajane päästemissioon peaks luhtuma, võib inimkonda ähvardada Kolmas maailmasõda ja enneolematu tuumarünnak, mis pühiks maa pealt terveid linnu. 

Krimidraamas «Kambajõmmid» kehastub Danila Kozlovski pahaks poisiks


 
Olga Zujeva on näitleja, modell ja algaja lavastaja. Vladivastokist pärit andekas tütarlapses sai üleriigiliselt tuntuks tänu oma staarnäitlejast kallimale Danila Kozlovskile. Juba enne seda suhet vallutas Olja välismaa moelavad ja mängis Hollywoodi märulis «Agent Salt» koos Angelina Jolie’ga. Olga Zujeva käe on valminud ka Cameron Diazele kuuluva kingabrändi Pour la Victoire reklaamklipp.

Peagi jõuab filmilinadele Olga Zujeva esimene täispikk mängufilm ’’Kambajõmmid («На районе»). Olga kelle käe all on siiani valminud lühifilmid «Sool», «Kummaline armastus» ja «Treener».

Film jutustab pisipättidest Vovast (Ilja Malanin) ja tema lapsepõlvesõbrast Kisast (Danila Kozlovski), kes panevad pidu, naudivad elu ja otsivad aina teravamaid elamusi.

Kuid ka armastus pole neile võõras. Isegi tänavakakleja Vova suudab armuda kaunisse tantsijannasse Sonjasse (Angelina Stretšina). Paraku tuleb tal seda suhet varjata, sest kambavaim on olulisem ning ta ei taha näida pehmona.

Kõik muutub siis, kui nad saavad ahvatleva ja tulusa tööotsa. Paraku, kui nad selle töö lõpuni viivad, saaksid neist viimased jätised. Sõbrad on raske valiku ees.

Kas Voval ja Kisal õnnestub sõpradeks jääda ja mõista, et elu pole lõputu pidu ja pillerkaar?

See selgub juba 5. oktoobril!

Lisaks Ilja Malaninile ja Danila Kozlovskile astub filmis üles lavastaja Olga Zujeva, kes on ka filmi stsenarist.

read more