LASSIE – UUS SEIKLUS

Alates 1. septembrist rõõmustab kõigi laste lemmik koer Lassie taas kinoekraanidel suuri ja väikeseid koeraarmastajaid! Te vaid kujutage – möödunud on juba 85 aastat sellest, millal Lassie lood esimest korda kirja pandi ning selle võluva koera uskumatu populaarsus kestab senini. 

JEANNE DU BARRY, KUNINGA FAVORIIT

Jeanne, noor kultuuri- ja naudingunäljas töölisnaine, kasutab oma intelligentsust ja ahvatlust, et tõusta samm-sammult ühiskonna kõrgeimale tasemele. Temast saab kuningas Louis XV lemmik, kes taastab tänu temale oma eluisu. Nad armuvad meeletult ning Jeanne kolib igasuguse etiketi vastaselt Versailles’sse, kus tema suhe kuningaga tekitab õukonnas skandaali. 

MUKSIKUD

Pettsoni ja Finduse lõbusatest koguperefilmidest pärit muksikud astuvad kinoekraanidele päris omas filmi “Muksikud”. 

PÄRAST KÕIKE

“Pärast” sarja viiendas ja viimases osas on Hardinil raskusi oma eluga edasiliikumisega. Piiratuna kirjaniku blokist ja lahkumineku Tessast sõidab Hardin Portugali otsima naist, kellele ta minevikus ülekohut tegi ja et leida iseennast. Lootes Tessa tagasi võita, mõistab ta, et enne lõplikku pühendumist peab ta ise muutuma. 

KOHTUMÕISTMISE ÖÖ

Kunagi ei tea, kuidas saabuv võõras muudab sinu elu….. Ja mis siis, kui ta – küüniline psühhopaat, kelle haardesse sa sattusid täiesti juhuslikult ja võimalus ellu jääda on iga sekundiga nullilähedane? Alice ja tema poiss on sunnitud peatuma kõrvalises bensiinijaamas, et tankida. Pealtnäha tavaline otsus muutub peagi veriseks meelepahaks. Vaevalt on nad ületanud bensiinijaama lävepaku, kui külmavereline snaiper võtab pahaaimamatu tüdruku sihikule, tehes temast oma õudse kättemaksu objekti. Pärast tapja esimest rünnakut õnnestub tüdrukul ellu jääda, kuid võõras ei kavatse lõpetada. Kontrolllöök võtab koheselt elu Alice’i sõbrale, kes tuli bensiinijaama… 

CANTERVILLE’I LOSSI VAIM

Kummitus sir Simon de Canterville on juba 300 aastat oma lossis elanud ja talle väga meeldib seal. Sir Canterville’i lõbustab lossi vahetevahel sattuvate külaliste kiire lahkumine, kui nad teda kohtavad. 

Pärast kõike


 
Alates 15. septembrist on taas kinoekraanil Tessa ja Hardini armastuse lugu, mis on leidnud miljoneid fänne üle kogu maailma. Selle osa pealkiri on „Pärast kõike“ („After Everything“) Filmi viies ja viimane osa tõotab erilisi hetki, mis lubavad aimata, millega see armastuse-, seksi-, romantika- ja kireküllane lugu lõpeb.
Raamat, milles Hardin paljastas enda ja Tessa armastuse loo, sai menukiks ning tõi Hardinile edu ja tuntust, kuid lõhkus täielikult tema enda. Otsustades avaldada raamatu ilma Tessa nõusolekuta, rikkus Hardin nende suhte. Nüüd lahutavad neid tuhanded kilomeetrid. Hardin elab Inglismaal ja uputab päevi alkoholisse, öösiti aga jälitavad teda mälestused Tessa veetlevast naeratusest ja puudutuste soojusest. Ta ei suuda uuele raamatule keskenduda ning riskib kaotada palju raha ja kirjastajate usalduse, kui käsikirja valmis ei saa.
Oma deemonitega võideldes sõidab Hardin päikeselisse Portugali. Kohanud Nathaliet, keda ta kunagi hingepõhjani solvas, meenuvad Hardinile ammused tunded. Nathaliega aega veetes mõistab ta, et ükski neiu ei ärata temas seda kirge, mida ta tundis Tessa vastu. Teiste neiude tunnetega mängides mõistab Hardin, et tegi suure vea. Võib-olla pole veel hilja seda parandada, võib-olla saab ta veel rajada tuleviku koos inimesega, kes osutus tema elu armastuseks.
Teisel pool Atlandi ookeani elav Tessa keskendub üksnes iseendale. Ta ei suuda Hardinile andestada, kuid teda jälitavad mälestused kireöödest, koosveedetud tundidest, minutitest, sekunditest.
Saatus viib lahus paari Landoni ja Nora pulmas taas kokku. Kohtudes unustavad nad hetkeks kõik juhtunu ja anduvad täielikult tundele, mida pole kõigist pingutustest hoolimata võimalik alla suruda.
Kas suudab paar, kelle teele sattus nii palju katsumusi, teineteisele andestada ja võtta endale tõsiseid kohustusi?

read more