EELPOST

54 Ameerika sõdurile, kes võtsid vastu taliibide hullumeelse rünnaku Kamdeshile, jääb 2009. aasta 3. oktoober igaveseks meelde. Taliibid asusid öösel mägedes positsioonidele ja korraldasid Ameerika sõjaväebaasi eelpostile varitsuse. Koidikul tabas ameeriklaste laagrit äge tuli. Ligi 300 taliibi ründas 54 Ameerika ja 2 Läti sõdurit. Kohe rünnaku alguses vallutasid taliibid vaatluspunkti, lahingu 48. minutiks oli Keatingi laagri perimeeter ahenenud kõigest kolmemeetriseks. 

JÄLGI MIND

Sotsiaalmeediastaar Cole on kütkestav noormees, kes januneb seiklusi. Iga tema postitust vaadatakse miljoneid kordi. Pöörane Cole esitab saatusele uskumatuid väljakutseid, keerab maailma pea peale ja paneb oma fännide närvid proovile. Uus seiklus viib Cole’i koos sõpradega üle ookeani hiiglaslikku Moskvasse, et salvestada seal oma elu suurim eksperiment. Õuduste toas pole midagi erilist, sest Cole on neid näinud sadu, kuid seekordne osutub hoopis teistsuguseks. Seltskond, kelle kohalik oligarh külalislahkelt vastu võttis, satub jubedasse pimedasse labürinti, kus noori ootab lõks… 

MA OLEN VÄGA ILUS

Vahel peab elult korraliku litaka saama, et ühel päeval jõuda endas selgusele. Ära vaeva ennast mõtetega, et oled hädavares, sind ei armasta keegi, sul on kõverad jalad ja väiksed rinnad ning sa pole piisavalt sale! Polina on üks nendest, kes peeglisse vaadates leiavad sada põhjust endale mitte meeldida. Ta vihkab oma tööd, tülitseb pidevalt lähedastega ja ka sõpradega on tal alatasa kana kitkuda. Lisaks madalale enesehinnangule, peab Polina ennast väga inetuks. Isegi ilukirurgi ei saa ta endale lubada, sest kust võtta uute rindade jaks nii palju raha. Polina pingutab kuis suudab – käib trennis, teeb postitantsu…. Õnn aga ei paista kusagilt! 

TESLA

Kui guugeldada kuulsa teadlase Nikola Tesla nime, saame peaaegu 48 miljonit tabamust. Tuntud inseneri nimi on tuttav kõigile, kes tunnevad huvi insenertehniliste leiutiste vastu. Omal ajal tundsid väljapaistvat leiutajat väga vähesed. XIX sajandi lõpus näisid tema uuenduslikud ideed jaburate ja perspektiivitutena. Üldsus suhtus skeptiliselt tema traadita side ideesse või katsetesse röntgenkiirtega, aga vahelduvvoolu avastamine viis ta lausa sõtta alalisvoolu propageerija Thomas Edisoniga. 

GALAKTIKA VÄRAVAVAHT

2070. aasta. Maal on aset leidnud globaalne kliimamuutus, tuues kaasa radikaalseid muutusi inimkonna elus. Euroopas ja Aasias valitseb troopiline kuumus, Ameerika mandrit katab aga paks jääkiht. Kõige selle põhjuseks on pidevad tähtede sõjad, mille tulemusel hävis Maa kaaslane Kuu. Kõik need kohutavad muutused on mõjutanud inimeste mõttemaailma. Neil puudub elekter, kõrgtehnoloogia ja majandus neile enam korda ei lähe. 

KAPTEN SAABLIHAMMAS JA VÕLUTEEMANT

Kuri džungliprints Megan Han ja Kariibi mere piraat kapten Saablihammas ajavad juba ammu võluteemandi jälgi… Sellest peale, kui Lama Rama kuningriigi valitseja prints Rava selle olemasolu välja lobises. See ei ole harilik kalliskivi. Täiskuu ajal võib see täita kõige salajasemad soovid, ükskõik milline see soov ka poleks. Džungliprints annaks ära kõik siin maailmas, et vabaneda päikesevalguse kartusest ja lõpuks džunglihämarusest välja pääseda… 

Komöödia «Ma olen väga ilus» – saabub hetk, mil tuleb uskuda endasse


 
14. augustist linastub kinodes filmide ’’Viimased jõulupuud’’, ’’(Mitte)ideaalne mees’’ ja ’’Helistage DiCapriole!’’ loojatelt uus komöödia ’’Ma olen väga ilus’’.

Vahel peab elult korraliku litaka saama, et ühel päeval jõuda endas selgusele. Ära vaeva ennast mõtetega, et oled hädavares, sind ei armasta keegi, sul on kõverad jalad ja väiksed rinnad ning sa pole piisavalt sale!

Polina (Julia Aleksandrova) on üks nendest, kes peeglisse vaadates leiavad sada põhjust endale mitte meeldida. Ta vihkab oma tööd, tülitseb pidevalt lähedastega ja ka sõpradega on tal alatasa kana kitkuda. Lisaks madalale enesehinnangule, peab Polina ennast väga inetuks. Isegi ilukirurgi ei saa ta endale lubada, sest kust võtta uute rindade jaks nii palju raha. Polina pingutab kuis suudab – käib trennis, teeb postitantsu.... Õnn aga ei paista kusagilt!

Ühel päeval aga avaneb võimalus olla õnnelik kui välk selgest taevast. Polina saab lihtsalt kõva obaduse vastu pead. Löögist toibudes vaatab ta peeglisse ja näeb seal tõelist kaunitari. Ilus näolapp, kaunis nina ja täiuslik figuur. Nüüd on kogu maailm ta jalge ees. Ootamatult tekivad tal austajad, ilmneb suurepärane huumorimeel ja stiilitaju. Tema naer ja veetlus sütitab kõiki. Paraku mõistab Polina peagi, et täiuslik välimus ei aitagi realiseerida ammusi unistusi.

’’Ma olen väga ilus’’ on vaimukas ja õpetlik komöödia eneseusust ja tõelisest naiselikkusest. Kinodes 14. augustist.

read more