VERI

Pärast valusat lahutust sõidab meditsiiniõde Jess koos tütar Tyleri ja väikese poja Oweniga kolkakülla ja asub elama vanas omaette talumajas. Uue elu rahuliku alguse lõhub peagi hirmus tragöödia. Oweni armas koer jääb lähedal asuvas soos salapärasel kombel kadunuks. Mõne päeva pärast tuleb ta üleni verisena koju, kuid pole enam üldse sõbraliku perelemmiku moodi. Ta on agressiivne ja tige ning sööstab Owenile kallale. 

PÜHITSEMINE

Grace, keda kehastab Jena Malone, läheb kaugel Šoti mägismaal asuvasse kloostrisse. Noor arst on vapustatud oma vaimulikust venna ootamatust ja mõistatuslikust surmast. Et Grace tunneb oma venda hästi, on ta veendunud, et mis ka ei juhtunud, enesetapuga polnud päris kindlasti tegu. Isa Romero abiga püüab ta juhtunu salapärastes üksikasjades selgusele jõuda. Tõde otsides avastab Grace, et sajanditevanuse Šoti kloostri seinad varjavad veriseid saladusi, mida keegi püüab suure hoolega kaitsta. 

KARDEMONI LINNA RAHVAS JA RÖÖVLID

Midagi sellist pole kunagi varem toimunud! Väikesesse ja hubasesse Kardamoni linna on ilmunud vargad! Salapärasel kombel hakkasid vürtspoodidest kaduma maitsvad vorstid, singid, seakintsud ja küpsetised. Keegi ei oska arvatagi, et selle taga on linna kolm pahalast – Kasper, Jesper ja Jonatan. Toidu varastamine on aga pisiasi! Tegelikult on kolmikul suurem plaan – meisterlikult röövida linna peolt rääkiv kaamel ja seejärel linna ainus tramm ja võib-olla veel midagi! 

MAFFIAMAMMA

Oma saatusest ei pääse: kui ikka on ette nähtud saada maffiabossiks, siis nii ka läheb. Koduperenaisel Kristinil sai kõigest kõrini ning tal on hädasti vaja puhkust oma kasutust elust. Tema boss on tõeline seksistlik siga, aga see pole veel kõige hullem. Alles hiljuti tabas ta oma kalli abikaasa köögis kauni lauljatariga seksimast. Just siis, kui kõik veereb allamäge, läkitab saatus ise Kristinile märgi: vanaisa, keda ta polnud oma elus kordagi näinud. Tõsi – vanaisa on surnud ja Kristinist saab ootamatult ülirikka Itaalia maffiabossi impeeriumi pärija. 

Õudusfilm „Pühitsemine“ paljastab kloostri sünged saladused


 
Verdtarretav õuduspõnevik „Pühitsemine“ jõuab ekraanile 24. märtsil. Religioossetest needustest kubisevas filmis mängivad peaosi „Näljamängude“ staar Jena Malone ning Danny Huston, kes on tuntud Martin Scorsese „Aviaatorist“, Alfonso Cuaróni „Inimlastest“ ja Alejandro González Iñárritu „21 grammist“.

Grace, keda kehastab Jena Malone, läheb kaugel Šoti mägismaal asuvasse kloostrisse. Noor arst on vapustatud oma vaimulikust venna ootamatust ja mõistatuslikust surmast. Et Grace tunneb oma venda hästi, on ta veendunud, et mis ka ei juhtunud, enesetapuga polnud päris kindlasti tegu. Isa Romero (Danny Huston) abiga püüab ta juhtunu salapärastes üksikasjades selgusele jõuda. Tõde otsides avastab Grace, et sajanditevanuse Šoti kloostri seinad varjavad veriseid saladusi, mida keegi püüab suure hoolega kaitsta.

Süüdlasi otsides satub Grace üha uutele rahutuks tegevatele ja kummalistele märkidele. Tal on tunne, nagu oleks ta vangis kloostri külmade seinte vahel, mille varjudes varitsevad deemonid ei lase teda välja. Kui Grace uurib kloostri haudu, lähedal asuvaid metsikuid kaljusid ja tuulist randa, kangastuvad talle hirmuäratavad nägemused. Salapärane koht äratab lapsepõlvemälestused isa plaanidest karistada kogu perekonda Grace’is kehastunud kurjuse eest. Kui Grace’i tegelik olemus ja venna surma asjaolud hakkavad selguma, ühineb kogu klooster kurjakuulutava tõe vastu, mis ähvardab ilmsiks tulla.

Õudusfilm „Pühitsemine“, milles voolab pühakute ja teistegi veri, meeldib neile, kes armastavad selliseid kultusfilme nagu „Vaimude väljaajamine“, „Rosemary lapsuke“ ja teised.

read more